Forum WARHAMMER: HISTORIE ZNAD REIKU Strona Główna WARHAMMER: HISTORIE ZNAD REIKU
Przygody PBF w świecie WFRP: Wieży Absolutu
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaskinie pod Wyjącymi Wzgórzami (Khreek Bittershrieker)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WARHAMMER: HISTORIE ZNAD REIKU Strona Główna -> Middenland
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 14:16    Temat postu: Jaskinie pod Wyjącymi Wzgórzami (Khreek Bittershrieker) Odpowiedz z cytatem

Czterdzieste Szóste Siedliszcze Ludzików w strefie Pod-Delberz. To twój cel. Wiesz, że oni sami nazywają to miejsce wsią Tummgevar. Turmgever. Durmgever… No, jakoś tak. Kto by się przejmował paskudnymi ludzikami i ich durnymi nazwami?

Wędrujesz jaskiniami Wyjących Wzgórz. Nadal kręci ci się lekko w głowie po szalonej podróży spaczeniowym pociągiem. Gdyby tylko ludziki wiedziały o jego istnieniu, uświadomiły by sobie jak marnym są bytem. Nawet pod względem technologii! I to mając pod ręką te parszywe krasnale!

Tunel pnie się w górę. Czujesz nadchodzący z góry chłodny powiew. Już blisko. Wkrótce będziesz na powierzchni. Gdy wyjdziesz, powinieneś być na zachodzie Wyjących Wzgórz. Potem tylko odrobina wędrówki na północ i będziesz w Turm…

- Irmtraud mówi, że jeszcze trochę - rozbrzmiał paskudny głos z niepozornej wnęki po prawej stronie. - Ja bym spróbował tutaj. Zresztą… Mamy czas. A wolę mieć pewność.

Najpierw usłyszałeś dźwięk szpetnej imperialnej mowy. A potem poczułeś zapach. Ludziki. Trzech ludzików. Brrr!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 14:16    Temat postu:

Powrót do góry
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrzymuję się od razu. Ludziki w naszych tunelach? Coś tu jest mocno nie w porządku. Poza tym trójka na mnie jednego.. Wydaje mi się że w takich proporcjach Rogaty Szczur nie obdarzy mnie łaską.. Zaczynam ostrożnie węszyć i skupiam wzrok by wyłapać cokolwiek.
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test Spostrzegawczości: porażka (99 na 65)

Podchodzisz do wnęki w skale. Niestety, panuje tam absolutny mrok, przez który nie przebijają się twoje oczy. Czyżby ludziki nie używały światła? Dziwne...

- Sram na mienko na twojom Imtraud - odezwał się przytłumiony, drugi głos z głębi. - Kopajmy tutaj.


Ostatnio zmieniony przez Skryba Wieży Absolutu dnia Sob Wrz 15, 2018 12:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(ah, pierwszy test i już wynik 99 <3 normalnie czuję się jakbym sam to rzucał)

Przez chwilę się waham, ale ciekawość zwycięża. Zaczynam bardzo powoli i ostrożnie podchodzić w kierunku źródła dźwięku, starając się zachować absolutna ciszę(skradam się), jednocześnie układam w głowie plan szybkiej ewakuacji i może ściągnięcia tu kilku innych skavenów. W końcu czemu (prawie) Szary Prorok miałby sam zniżyć się do walki z kilkoma ludzikami
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(hah :D Też na to zwróciłem uwagę )

Wchodzisz w szczelinę i powoli człapiesz w kierunku źródła dźwięku. Wąski korytarz skręca i zauważasz coś dopiero w jeszcze węższej szczelinie przed tobą. W bladym, ciepłym świetle stoi mężczyzna, trzymając kilof. Na jego plecach zaś... Coś siedzi. Jakby duży szczur, albo kot... Widzisz tylko ułamek kształtu.

Test Skradania się: porażka (49 na 15)

- Ci... Coś słyszałem! - odezwał się pierwszy głos, ten z siedzącą na ramieniu istotą.

- Może tregara - rozbrzmiał drugi, gdzieś z boku. - Jeśli tak... Miło bylo was poznać. Chuje. - Zaśmiał się.

- Cii! Mówię poważnie, coś słyszałem, nie rób sobie jaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrzymuję się i kręcę nosem.. Ta sytuacja wydaje mi się bardzo niecodzienna. I co u licha ten ludzik trzyma na plecach. Staram się nie wydawać z siebie żadnych dźwięków w nadziei że ludziki powrócą do przerwanej rozmowy
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamilkli na chwilę. Słychać tylko ich miarowe oddechy.

- Tregara czai się do skoku... - Śmieje się cicho ten bardziej oddalony. - O! A może to szczuroczłek?

- Hubercie, zamknij się i skończ z tymi bajkami! - odparł ten z istotą na ramieniu. - Imtraud, jest tu ktoś?

Ciężki, gruby kot przeszedł z jednego ramienia ludzika na drugie. Zupełnie jakby się od ciebie oddalał. Wydał z siebie ciche miałczenie.

- Jest tu. Ktoś niebezpieczny - rzekł, prawdopodobnie, właściciel istoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez chwilę przez moją głowę przebiegały myśli o wycofaniu się i powrocie z bandą zwykłych szczuroludzi.. Ale o ile większą chwałą wykażę się własnoręcznie poskramiając tych ludzików.. Cofam się nieco, tak by w razie czego móc szybko wykonać taktyczny odwrót, po czym odzywam się, starając nadać swojemu głosowi niższe tony i głębsze brzmienie niż moje zwyczajowe popiskiwanie
-LUDZIE! CO ROBICIE TAK DALEKO OD SWOJEJ DOMENY? CZY NIE WIECIE ŻE WŁADZA WASZYCH BOGÓW NIE SIĘGA POD ZIEMIĘ?
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test Ogłady (+30): porażka (85 na 75)

Podskoczyli jak oparzeni. Kot zeskoczył i uderzył plecami o ścianę. Plecami, tak, albowiem przybrał postać kobiety.

- KURWA! - wrzasnął żartujący o tregarze mężczyzna zwany Hubertem.

- Skaven! - krzyknęła kobieta będąca przed chwilą kotem.

- Co? Jak to...? Co?! - wyje ten, na którym siedziała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdziwiony dziwną przemianą kobiety, jednak nie mam teraz czasu żeby się zastanawiać jakaż to magia mogła coś takiego umożliwić.
-Skaven?! Ja jestem głosem Rogatego Szczura i na jedno moje słowo zaleje was nieprzeliczona fala skavenów! Lepiej więc będzie dla was jeśli będziecie współpracować..
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test Ogłady: porażka (69 na 45)

Wszyscy znieruchomieli, słysząc reikspiel płynący z twej szczurzej paszczy.

- Cz... Czego od nas chcesz.... Istoto?! - spytał mężczyzna, na którego ramieniu siedziała przed chwilą kobieta pod postacią kota.

Słyszysz, że ten nazwany Hubertem wycofuje się powoli w głąb ciemności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydobywam z siebie długi syk, który odbity od ścian powinien jeszcze bardziej zachwiać ich pewnością siebie. Pytam:
-Po co tu przyszliście? Po co wkroczyliście na moje ziemie?
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagły ruch. Mężczyzna odszedł za Hubertem. Kobieta jeszcze stoi przez chwilę nieruchomo. Widzisz w jej oczach nie strach, lecz... Zdenerwowanie. Gdy jednak tamci ją opuścili, ona również zaczyna odchodzić, mimo iż wolniejszym tempem niż reszta. Widzisz, ze jest spięta i gotowa do wszelkiego działania.

Światło pochodzące z pochodni zniknęło. Ciemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruszam za odchodzącymi ludzikami, przyspieszając na tyle żeby dogonić kobietę zanim zrówna się z mężczyznami
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechodzisz z wnęki do szerszego tunelu. Biegniesz za nią. Widzisz z powrotem światło pochodni. Jest na tyle wystarczające dla twoich zmysłów, że zaczynasz dzięki niemu widzieć każdy szczegół w okolicy.

Kobieta jest gotowa. Obraca się. Wznosi rękę.

Jesteś oddalony od niej o zaledwie kilka kroków. Za nią, jakieś dziesięć metrów dalej, idą mężczyźni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(wznosi rękę żeby pokazać że nie chce walczyć, tylko porozmawiać, czy raczej jest to gest sugerujący rzucanie zaklęcia czy innych złych zamiarów wobec mnie?)

Zwalniam krok tak by zatrzymać się kilka kroków przed nią, tak by nie mogła widzieć nic więcej niż rozmazane zarysy ciemności. Chichoczę lekko i komentuję nieco ściszonym głosem:
-Odważna jesteś. Myślałby kto że uciekniesz pierwsza a samce będą osłaniać tyły.
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test Inteligencji: sukces (37 na 55)

Jesteś pewien, że kobieta jest gotowa rzucić zaklęcie. Po pewnej zwierzęcości jej ruchów i przemianie w kota, podejrzewasz, że może władać Ghur, brązowym wiatrem magii.

- Szczuroczłek - syknęła z pewnością. - Panowie! Wracajcie do wyjścia i bądźcie spokojni! - Jej wyraz twarzy przybrał groźny, dziki wyraz. - Skoro potrafisz sklecić dwa zdania to na pewno zrozumiesz następne. Spierdalaj, mokry futrzaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki brak szacunku od zwykłego ludzika! I w dodatku samicy! Przecież to niewybaczalne! W tym momencie rzucam się (szaleńczo) do przodu i próbuję trzepnąć ją w tę wyciągniętą rękę moim kosturem i - jeśli dobrze pójdzie - połamać kilka kości. To oduczy tę arogancką samicę grożenia szaremu prorokowi!
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bierzesz zamach kosturem!

Test Walki Wręcz: porażka (47 na 20)

Kobieta robi zręczny krok w tył. W jej oczach zapłonęła wściekłość.

- Pożałujesz!

Test Splatania Magii: sukces (2 na 43)
+ 1 do Uzyskanego Poziomu Mocy!
Test Uzyskanego Poziomu Mocy: 10 + 1 + 1 = 12
Zaklęcie Przeciwnika zostało rzucone!


Paznokcie bursztynowej czarodziejki zamieniają się w ostre jak brzytwa pazury.

(Myślę, ze rozsądnym będzie, jeżeli dam Ci możliwość rozwinięcia Magii o 1. Możesz wtedy wpisać sobie PD na -50. Oczywiście, jeżeli profesja Twojej postaci ma takie rozwinięcie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(tak, moja postać ma takie rozwinięcie i będzie to bardzo przydatne Smile )

Zawieszam na chwilę wzrok na pazurach, po czym prycham pogardliwie. Przecież zwykła ludzka magia nie może równać się z potęgą Rogatego Szczura! Wykonuję Splatanie Magii, po czym rzucam zaklęcie Rozproszenia.
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Z tego co widzę nie jesteś w stanie rzucić tego zaklęcia, ponieważ poziom jego mocy wynosi 13. Nie jesteś w stanie osiągnąć tylu, mając 1 Magii.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(rzeczywiście, nie doczytałem tego jakoś, więc w takim razie nowe działanie)

Jestem zaskoczony, że ludziki się mnie nie boją, a wręcz próbują atakować. W tym momencie stwierdzam że jestem w mniejszości i moje szanse żeby poradzić sobie samemu z użytkowniczką magii są raczej nikłe. Decyduję się na wykonanie taktycznego odwrotu(czytaj: spieprzam tak szybko jak tylko mogę, ale odwrót taktyczny brzmi dużo ładniej niż ucieczka), w duchu przysięgając zemstę paskudnym ludzikom i obiecując sobie ściągnąć tu przynajmniej kilkadziesiąt szczurów, by Rogaty Szczur zatriumfował.
Kieruję się w stronę Pod-Delberz
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O tak, uciekaj! I nigdy tu nie wracaj. I zapamiętaj imię Imtraud, istoto Chaosu! Wkrótce będzie o mnie głośno pośród takich plugastw jak... - Splunęła. - ...Ty!

Wbiegasz z powrotem we wnękę i przedzierasz się do szerszego tunelu, gdzie po raz pierwszy wyczułeś paskudnych ludzików.

(Pod-Delberz jest stąd dosyć daleko. Najlepiej byłoby udać się tam spaczeniowym pociągiem, czyli mocno zawrócić i liczyć, że jakiś w tamtą stronę będzie zmierzał. Ale możesz czekać na taki dni, a nawet tygodnie. Twoim celem jest cały czas wieś na powierzchni, ale, oczywiście, nie musisz tam podążać. Tylko o celu przypominam. Można udać się do Pod-Delberz również powierzchnią, udając się wpierw do Delberz. Dobrze byłoby jednak oddać powód takiej wycieczki w postach)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Myślę że spróbuję szczęście ze spaczeniowym pociągiem)

Paskudne ludziki - myślę sobie. Nie wiedzą zupełnie kiedy powinni poddać się Rogatemu Szczurowi.. Ale naprawimy to.. tak, naprawimy. Z pewnością udział mojej wspaniałej osoby w łapance w okolicach Delberz pomoże uświadomić sobie tym marnym istotom ile naprawdę znaczą. Idę w kierunku stacji pociągu spaczeniowego.
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłębiasz się w zimną czeluść pod Wyjącymi Wzgórzami. Mrok wydaje się być coraz bardziej gęsty, a niesprecyzowana granica między zwyczajnymi tunelami, a przerażającym i tajemniczym Pod-Imperium jakby się przybliża... Ze sklepiania wystają długie stalaktyty, a droga staje się coraz mniej wyrazista. Czasem trzeba się przepchnąć przez szczelinę, a czasem nawet z trudem przeczołgać przez spore zwalisko. Są to bariery nie do pokonania dla zwykłych ludzików, ale dla ciebie... Można by rzecz, że to codzienność.

Kolejna szczelina. Przeciskasz się w tej małej przestrzeni bez cienia zawahania. Już tę drogę pokonywałeś. Do stacji tuż, tuż...

Szarpnięcie! Odruchowo zamarłeś. Twój ogon jakby się zaklinował. A może COŚ go trzyma? Obrócenie się może być dosyć problematyczne.

Nic jednak nie szarpie... Zupełnie jakby był to pojedynczy incydent. Ale ogon nie wydostanie się tak łatwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zatrzymuję się żeby nie ciągnąć zaklinowanej kończyny do przodu. Następnie próbuję poruszyć moim ogonem, sprawdzam czy mogę jakkolwiek go ruszyć. Jednocześnie węszę, próbując rozpoznać, czy wisi nade mną jakieś zagrożenie
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test Spostrzegawczości (+30): sukces (8 na 85)

Twoje nozdrza, gdy tylko się skupiają, natychmiast wyczuwają potężny smród. Jesteś już pewien co to za istota...

Szczurogr szarpnął twoim ogonem do tyłu. Czujesz jak zaczyna cię wciągać w wąską szczelinę wychodzącą z boku od tej, w której jesteś.

- Krot! Co tam ma-ma?! - usłyszałeś wołanie zza szczurogra innego skavena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję z siebie krótki syk zdenerwowania, po czym zaczynam mówić podniesionym głosem:
-Każ swojemu zwierzątku puścić mnie natychmiast! Czy masz pojęcie kogo właśnie złapałeś?
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obcy skaven zamilkł. Ze szczeliny za tobą wypadł snop Białego Światła.

Czujesz wyraźnie, że szczurogr przestał trzymać twój ogon. Jako że próbowałeś się szarpać, natychmiast runąłeś do przodu, chcąc wydostać się ze szczeliny.

Cokolwiek zabiło tych za tobą, było jeszcze potężniejsze niż oni. Sama ta myśl spowodowała, iż wydzieliłeś piżmo strachu.

I było to ostatnie piżmo, którym obdarowałeś ten świat. Tajemnicza energia pochłonęła również ciebie.

I Blask zamienił się w ciemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Khreek Bittershrieker



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbuję poczuć cokolwiek, którymkolwiek zmysłem. Próbuję stwierdzić czy wciąż żyję..
_________________
Karta Postaci - Khreek Bittershrieker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skryba Wieży Absolutu



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 274

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/Ciąg dalszy przygody Khreeka Bittershriekera w I sesji kampanii "Śmierć w obliczu Absolutu"/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thro180.2PERFPERFAlanSonyWindKrzyNancBizzmidiRobeRondRondJulePastMaryRickSharBlacRaymXVIIHome
RoseTescTescMarsTeanKeraPresCapeAndaBobbFavoHereStarAutrAntiAccaSchaOperSkinRougVideNiveMayb
DessJoliLifeViveSympURSSYessWellSpaccottwhitSergBluePelhLiseXVIIwwwksilvRoxyviscNikiAndaClau
WherSivaElizChriSeanCambGeraMaurWelcJonaComiGuitHighdiamArtsZoneZoneYearArtsZoneCharGayaArts
SwarWillEHINdiamRobeSimoCantSwaiGaryTrakPhilStanAlfrMattStorExpeXVIIRobePeteMillPartXVIINico
LeveFineJCKrEspaCrusAsfuHitaArisSonyMikeMistLongArmAChicAdripokeMistViroAVTOProlbullDiagPost
CandWindBeadColoSpacMODOArcoWindWindLEGOCHARRedmBoscBlamDarlLaurDeviGWRUXVIISiemGrooBurmJean
WindJameAlbeOttoXVIIForeXVIIJuleCrazAlbuTalkHoskXXXIArtgSlowClasLiveDaviRajnelenBillCarlBonu
MichCharDecoEnglfranDjanEnjoJohnXVIIKhavBrenEnglHiroUnitNumbPunkPilkMicrIntrDrivMicrEspaEspa
EspaAstrJeweTherDaniMacDTerrThisRudoJeanEnglFlawBonutuchkasWishPart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasultramaficrock.ruсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIII
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

189.5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PERF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PERF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rene
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Want
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Whit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fran
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Curv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stev
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Infe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mira
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Devi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ketm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adob
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cris
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Star
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Levi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pant
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Penh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kath
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Giul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRUC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Will
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reid
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krof
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiiggam



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 282052

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mari
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 22, 2022 23:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WARHAMMER: HISTORIE ZNAD REIKU Strona Główna -> Middenland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

WARHAMMER: HISTORIE ZNAD REIKU  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group